Elektryczna lampa owadobójcza na USB

Niedźwiedzie, wilki, potwór Yeti? Wyobraźnia podpowiada, że na łonie natury możemy obawiać się różnych zagrożeń. Ale to, z czym przyjdzie nam się mierzyć, to kłopot bardziej przyziemny. Brak prądu oraz… insekty. Dlatego wybierając się za miasto warto zakupić to urządzenie. Elektryczna lampa kempingowa Haofy ładuje się w prosty sposób przez USB, komputer, ładowarkę samochodową i powerbank. No i oczywiście odstrasza komary!

Elektryczna lampa owadobójcza na USB

Solarny prysznic ze słuchawką

Łazienka w pobliżu pola namiotowego to rzadkość. Ciepła woda? Szczyt luksusu!

Ale dzięki temu rozwiązaniu możesz wziąć ciepły prysznic nawet w środku lasu! Ten przenośny prysznic solarny ze słuchawką został wykonany z inteligentnego materiału PCV, który absorbuje energię słoneczną i skutecznie podgrzewa wodę wewnątrz worka. Pomieści do 20 l wody i zapewni Ci miłe orzeźwienie. I to bez dostępu do gazu czy prądu!

Solarny prysznic ze słuchawką

Zestaw lekkich tytanowych sztućców

Ten zestaw z torbą – w postaci noża, widelca, łyżki połączonych karabińczykiem sprawdzi się nie tylko na biwaku, ale i na przykład na festiwalu. To lekkie tytanowe sztućce, które po prostu warto mieć zawsze pod ręką!

Zestaw lekkich tytanowych sztućców

Linka, dzięki której wszędzie rozwiesisz bieliznę

Wielu o niej zapomina. A nie każda linka znaleziona w warunkach polowych okaże się wytrzymała – zwłaszcza gdy przyjdzie Ci suszyć bieliznę dla całej rodziny. Ta linka przetrwa wiele. Można ją regulować i chowa się w rolce, dlatego zmieści się w każdej torbie. W zestawie dodatkowo posiada 10 wiatroszczelnych klipsów i 20 spinaczy do bielizny. Poza tym montuje się ją z łatwością w każdych warunkach – na jej końcu znajdują się 2 haczyki, które można przymocować w dowolnym miejscu.

Linka, dzięki której wszędzie rozwiesisz bieliznę

Akcesoria wielofunkcyjne, z którymi nie zginiesz

Jakie narzędzia zabrać na camping? Nie musisz sobie zadawać tego pytania, gdy masz to urządzenie, które łączy w sobie 16 akcesoriów. Czyli wszystko, co będzie potrzebne na biwaku. Od śrubokrętów i otwieracza do butelek, aż po siekierę czy młotek do przybijania śledzi. Ba, znajdziesz w nim nawet gwizdek i pazur do paznokci!

Akcesoria wielofunkcyjne, z którymi nie zginiesz

Mamy nadzieję, że ten poradnik okaże się nie tylko pomocny, ale i przekona Cię do odkrywania świata z namiotem pod ręką! A może już masz zaplanowany taki wyjazd i ruszasz lada dzień? Nie ma problemu – przypominamy, że w ramach Amazon Prime możesz skorzystać z darmowej i szybkiej dostawy nawet następnego dnia, dla wszystkich produktów oznaczonych logo Prime!

Więcej o Amazon Prime: link