Nasze miejsce pracy

Wszystko co robimy, robimy z myślą o kliencie. Amazon to miejsce, gdzie inteligentni, pełni pasji pracownicy, w pełni zorientowani na zadowolenie klientów, tworzą i wprowadzają innowacje w ich imieniu. Amazon planuje przeznaczyć ponad 700 milionów dolarów na bezpłatne szkolenia dla swoich pracowników, które pomogą im w rozwoju kariery zawodowej w branży technologicznej na najbardziej poszukiwanych stanowiskach, takich jak cloud computing.
EV Rickshaw Driver in India

W Amazon zawsze mamy „Day1” — to nasze podejście do robienia wszystkiego z energią i duchem przedsiębiorczości nowej organizacji w pierwszym dniu jej istnienia.

Budowanie przyszłości jest inspirujące, ale nie jest łatwe. Pracownicy Amazon są zachęcani nie tylko do wpadania na kolejne wielkie pomysły, ale również do ich realizacji. Bycie budowniczym wiąże się z gotowością do podejmowania ryzyka. Założyciel i dyrektor generalny firmy, Jeff Bezos, nazwał Amazon „najlepszym miejscem na świecie do ponoszenia porażek”. Uczenie się na naszych błędach i stosowanie nowo nabytej wiedzy w kolejnym wielkim pomyśle jest podstawą zadowolenia klientów i tworzenia rzeczy niemożliwych. Pracownicy są zachęcani do wzięcia odpowiedzialności za swoją pracę i karierę. Wierzymy, że dzięki temu w Amazon ludzie rozwijają się szybciej niż gdziekolwiek indziej.
amazon image 1

Amazon stworzył ponad 25 000 stałych miejsc pracy i rozwija się w Polsce