Co robimy

Urządzenia i usługi

Codziennie tworzymy w imieniu naszych klientów, partnerów i społeczności. Łączymy urządzenia i usługi w nowy sposób, aby dostarczać informacje, bawić i łączyć naszych klientów — w zaciszu ich domów lub w podróży. Nasi klienci inspirują nas i to oni byli w centrum tego, w jaki sposób tworzymy i rozwijamy nasze produkty.
Amazon Kindle

Alexa jest usługą opartą na technologii chmury, która obsługuje urządzenia takie jak Amazon Echo, Echo Dot i inne.

Alexa staje się coraz bardziej inteligentna, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i rozumienia i dokładności w posługiwaniu się językiem naturalnym. Korzystanie z Alexy jest tak proste, jak zadawanie pytań, a niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, Alexa ma na celu ułatwienie Ci życia, pozwalając na kontrolowanie Twojego otoczenia za pomocą głosu. Poprzez szereg bezpłatnych, samoobsługowych publicznych interfejsów API, deweloperzy, firmy i hobbiści mogą zintegrować Alexę ze swoimi produktami i usługami oraz budować nowe umiejętności dla Alexy. Obecnie Alexa jest kompatybilna z ponad 100 000 urządzeń dla inteligentnego domu na całym świecie.
Niektóre z naszych urządzeń i usług
  • Dzięki Echo, zdobędziesz łatwy dostęp do usługi Alexa z dowolnego miejsca. Poproś Alexę, aby puściła Twoją ulubioną playlistę, łatwo kontroluj swój inteligentny dom, zapytaj o pogodę, poproś, by przeczytała Ci wiadomości i nie tylko.
  • Urządzenia Kindle zapewniają przyjemne czytanie bez zbędnego rozpraszania się. Wybierz pomiędzy Kindle, Kindle Paperwhite lub Kindle Oasis. Każde z naszych urządzeń posiada nieoślepiający wyświetlacz z laserowej jakości tekstem, który łatwo się czyta i dostęp do sklepu Kindle Store z najlepszym na świecie wyborem książek. Dzięki baterii, która zapewnia użytkowanie na wiele tygodni, nie ma potrzeby pakowania kolejnej ładowarki.
  • Fire TV ułatwia przesyłanie strumieniowe najlepszych treści rozrywkowych, w tym sterowanie głosowe z Alexą, potężny silnik rekomendacji, inteligentne sterowanie domem i kinowe wrażenia dla użytkownika.

Prywatność jest podstawą do tego, w jaki sposób projektujemy wszystkie nasze urządzenia i usługi w Amazon.

Do naszych najważniejszych priorytetów należy zapewnienie bezpieczeństwa informacji klientów, zapewnienie im przejrzystości i kontroli oraz sprawienie, aby kontrola prywatności stała się niezwykle łatwa w użyciu i zrozumiała. Urządzenia Alexa i Echo są zbudowane z wielu warstw ochrony prywatności, od kontroli mikrofonu i kamery, po możliwość przeglądania i usuwania nagrań głosowych.