Co robimy

Amazon Web Services

Amazon Web Services (AWS) to najbardziej kompleksowa i rozpowszechniona oferta chmurowa na świecie, z ponad 200 w pełni funkcjonalnymi usługami dostępnymi w centrach danych na całym świecie. Miliony klientów — w tym najszybciej rozwijające się startupy, największe przedsiębiorstwa i wiodące agencje rządowe — wykorzystują AWS, aby obniżyć koszty, zwiększyć bezpieczeństwo, zwiększyć elastyczność i szybciej wprowadzać innowacje.
Poznaj Amazon Web Services (Linki kierują do treści w jęz. angielskim.)
  • Cloud computing to dostarczanie na żądanie zasobów IT przez Internet, zgodnie z modelem płatności wynikającym z faktycznego ich zużycia. Zamiast kupować, posiadać i utrzymywać fizyczne centra danych i serwery, można w dowolnym czasie uzyskać dostęp do usług technologicznych, takich jak moc obliczeniowa, pamięć masowa i bazy danych, na żądanie od dostawcy chmury, takiego jak AWS.
  • AWS przykłada ogromną wagę do zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa klientów. Klienci posiadają pełnię kontroli nad swoimi danymi, co obejmuje możliwość ich szyfrowania, przenoszenia i ich zarządzania. Nasza infrastruktura bazowa została zbudowana w celu spełnienia wymogów bezpieczeństwa dla wojska, globalnych banków i innych organizacji o wysokim stopniu wrażliwości. Jest to poparte szerokim zestawem narzędzi zabezpieczających w chmurze.
  • Miliony klientów — w tym najszybciej rozwijające się startupy, największe przedsiębiorstwa i wiodące agencje rządowe — wykorzystują AWS, aby obniżyć koszty, zwiększyć elastyczność i szybciej wprowadzać innowacje. Zapoznaj się z naszymi opisami wdrożeń naszych projektów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób klienci wykorzystują rozwiązania w chmurze AWS do tworzenia aplikacji o zwiększonej elastyczności, skalowalności, bezpieczeństwie i niezawodności.
  • AWS oferuje ponad 200 w pełni funkcjonalnych usług dla szerokiej gamy technologii, branż i potrzeb klientów. Ten szeroki zestaw globalnych produktów opartych na chmurze obejmuje rozwiązania obliczeniowe, przechowywanie danych, bazy danych, analizę, sieci, usługi mobilne, narzędzia deweloperskie, narzędzia do zarządzania, IoT, usługi bezpieczeństwa i aplikacje dla przedsiębiorstw.
  • AWS koncentruje się na zwiększaniu efektywności i innowacyjności naszej globalnej infrastruktury, jednocześnie planując do 2025 roku oprzeć zasilanie naszej działalności w 100% na energii odnawialnej.
  • AWS Re:Invent to konferencja edukacyjna dla globalnej społeczności skupiającej się wokół chmury. Konferencja ta obfituje w zapowiedzi nowych usług i rozwiązań, a także daje wiele możliwości szkoleń i certyfikacji. W ramach tego wydarzenia klienci mają dostęp do ponad 1000 sesji technicznych, targów partnerskich, spotkań po godzinach i nie tylko.