Nasze miejsce pracy

Różnorodność, równość i integracja

Jesteśmy firmą składającą się z wizjonerów, którzy wnoszą różne doświadczenia, pomysły i punkty widzenia do tworzenia wynalazków w imieniu naszych klientów. Nasze zróżnicowane perspektywy pochodzą z wielu źródeł, takich jak płeć, wiek, pochodzenie narodowe, orientacja seksualna, kultura, wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe i życiowe. Jesteśmy oddani idei różnorodności i integracji.
20190130UKFulfillmentLTN4 image
Amazon od środka
Zdolność Amazon do wprowadzania innowacji w imieniu naszych klientów opiera się na perspektywach i wiedzy ludzi z różnych środowisk.

Wierzymy, że budowanie kultury, która jest przyjazna i sprzyja integracji, jest nieodłącznym elementem, dzięki któremu ludzie wykonują najlepszą pracę i jest niezbędna do realizacji celów firmy. Aktywnie rekrutujemy osoby z różnych środowisk, aby stworzyć przyjazne i integrujące miejsce pracy. Podejmujemy kroki, aby zapewnić pracownikom poczucie przynależności, wartości i możliwości.
Two women, standing inside an Amazon fulfillment center, wear orange safety vests and masks while looking at the camera.
Życie w społeczności
Wspieramy różnorodność i integrację na całym świecie oraz szukamy sposobów na promowanie głosów osób niedostatecznie reprezentowanych i umacnianie zróżnicowanych społeczności.

Nasza technologia otwiera możliwości dla przedsiębiorców, autorów, twórców i budowniczych z całego świata - od sprzedawców indywidualnych po małe i średnie firmy. Staramy się budować długoterminowe partnerstwa z dostawcami i sprzedawcami, którzy podzielają naszą wizję dążenia do bardziej sprawiedliwej przyszłości, która poprawi życie ludzi na całym świecie.
Mrunmaiy Abroal, a PR Manager on the Devices team in India and President of the PWD India Affinity group, smiles for a photo outside of the Amazon building in Bangalore, India.
Pracuj z najlepszymi
Dążymy do tego, aby być najlepszym pracodawcą dla różnorodnych talentów i aby Amazon był miejscem, w którym liderzy chcą rozwijać swoją karierę.

Wiemy, że reprezentatywność ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tego celu, a zróżnicowani liderzy przyciągają i zatrzymują różnorodne talenty. Nieustannie inwestujemy również w programy, takie jak globalny program mentorski, który każdego roku stwarza ponad 6000 możliwości mentoringu, aby aktywnie rekrutować i pomagać większej liczbie kobiet w awansie na stanowiska kierownicze i technologiczne.

Wsparcie, jakie zapewnia Amazon, jest jednym z powodów, dla których zostaliśmy uznani przez LinkedIn za jedną z 10 najlepszych firm, dla których warto pracować w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Indiach, Kanadzie, Niemczech, Meksyku, Japonii i Chinach.