Co robimy

Chociaż nasza działalność ewoluowała przez lata, jedno jest niezmienne - to oczekiwania klientów dotyczące niższych cen, większego wyboru i przyjaznych użytkownikowi usług. Dziś klienci Amazon mogą znaleźć to, czego szukają w sieci i fizycznej placówce. Od dostarczania świeżych produktów pod ich drzwi po tworzenie i dystrybucję filmów, muzyki i wielu innych, zawsze znajdujemy nowe sposoby na oczarowanie naszych klientów.
  • Pracujemy każdego dnia, aby zdobywać i utrzymywać zaufanie klientów. Osiągamy to dzięki przyjaznym dla konsumenta usługom oraz tysiącom małych i średnich firm, które znacznie przyczyniają się do powiększania naszego asortymentu produktów.
  • Od Alexy i Echo, poprzez Fire TV, tablety Fire i wiele innych, klienci używają urządzeń i usług, aby ich codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.
  • Nasz dział operacyjny i nagradzane zespoły obsługi klienta znajdują się w samym centrum misji Amazon, jaką jest bycie najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie.
  • AWS jest najbardziej wszechstronną i powszechnie wdrażaną platformą usług w chmurze na świecie, oferującą ponad 200 w pełni funkcjonalnych usług z centrów danych ulokowanych na całym świecie.
Amazon Go - Interior of store

Działamy w sposób przypominający zespół startupów, wcielający w życie innowacje i tworząc sklepy, urządzenia i usługi, z których nasi klienci będą korzystać, dzielić się nimi i kochać.

Nasza pasja do oczarowywania klientów skłania nas do ciągłego tworzenia w ich imieniu. Pracując wstecz, od potrzeb klienta, nieustannie staramy się ulepszać nasze usługi, dodawać korzyści i funkcje oraz wymyślać nowe produkty. Mając to wszystko na uwadze, przez lata wprowadziliśmy innowacyjne usługi, takie jak Prime, Alexa i nasza rodzina urządzeń Echo, wielokrotnie nagradzane kanały rozrywkowe i ekskluzywne produkty Amazon.

Amazon Prime obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce

Klienci Amazon mogą korzystać z darmowych i szybkich dostaw, najlepszych okazji i najwyższej jakości rozrywki za jedyne 49 zł rocznie.