Amazon ogłasza Specjalne okazje Amazon Prime, nowe pięciodniowe wydarzenie dostępne wyłącznie dla klientów Amazon Prime, dzięki któremu bądą mogli zaoszczędzić na setkach produktów. Wydarzenie rozpocznie się na Amazon.pl o godzinie 18:00 w poniedziałek 8 maja i potrwa do północy w piątek 12 maja. W tym czasie klienci będą mogli przebierać w setkach atrakcyjnych okazji z różnych kategorii, takich jak elektronika i akcesoria komputerowe, dom i ogród, zabawki i gry, i wielu innych. Podczas wydarzenia Specjalne okazje Amazon Prime dostępne będą, między innymi, produkty najpopularniejszych międzynarodowych i krajowych marek, w tym LEGO, Trefl, Playmobil, TEFAL, WMF, Villeroy & Boch, Philips, Sony, Logitech i JBL. Zniżki sięgną nawet 15%.

Przez cały rok oferujemy klientom szeroki wybór produktów i niskie ceny, a Specjalne okazje Amazon Prime to dodatkowa szansa na uzyskanie maksimum korzyści dzięki oferowanym przez nas okazjom i zaoszczędzenie na ulubionych produktach, takich jak automatyczny ekspres do kawy od De’Longhi, myszka bezprzewodowa od Logitech czy zestawy klocków LEGO. Nasi klienci oczekują teraz atrakcyjnych okazji bardziej niż kiedykolwiek, dlatego w jeszcze większym stopniu ułatwiamy im zakup potrzebnych produktów.
Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, Senior Manager w Amazon.pl

Wszystkie informacje na temat Specjalnych okazji Amazon Prime można znaleźć na stronie amazon.pl/okazjeprime.

Podczas wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników gotowania przygotowaliśmy wiele przyborów i sprzętów kuchennych. Z kolei pasjonaci ogrodnictwa będą mogli wybierać spośród atrakcyjnych okazji na narzędzia ogrodnicze, a wielbiciele gier – na akcesoria do komputerów.

Poniżej przedstawiamy niektóre z najlepszych okazji, które będą dostępne podczas wydarzenia Specjalne okazje Amazon Prime od 8 do 12 maja.

· Zestaw akcesoriów do wypieków, Phillips

· Toster, Phillips

· Automatyczny ekspres do kawy ziarnistej, De’Longhi

· Świeca zapachowa, Woodwick

· Przenośny głośnik JBL PartyBox 310, JBL

· Słuchawki bezprzewodowe Bose 700, Bose

· Głośnik mobilny Marshall na Bluetooth, Marshall

· Bezprzewodowa myszka gamingowa, Logitech

· Zestaw LEGO City Dworzec kolejowy

· Zestaw LEGO Duplo Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie

Dołącz do Amazon Prime

Specjalne okazje Amazon Prime są dostępne wyłącznie dla klientów Amazon Prime. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Można zrezygnować w dowolnym momencie. Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do szybkich i darmowych dostaw milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier i materiałów in-game dzięki Prime Gaming, a także do ekskluzywnych okazji Prime przez cały rok.