Zbiór najbardziej romantycznych listów miłosnych

Romantyzm to Twoje drugie imię? Kup piękny wybór listów miłosnych pisanych przez stulecia przez najwiekszych tego świata. Od Marka Twaina i Mozarta, przez Nelsona, Darwina, Wilde`a aż po Pliniusza Młodszego. „Love Letters of Great Men” to wybór najbardziej romantycznych listów w historii, które pokazują, że ludzie nie zmienili się tak bardzo w ciągu ostatnich 2000 lat. A na pewno nie w sferze romantycznej miłości.

Love Letters of Great Men_book.jpg

Ręcznie wykonana wegańska świeca

A może Twoja Walentynka lubi piękny design i ciepłe, nastrojowe światło? Połącz to w niezwykłej, ręcznie wykonanej świecy Candellana Hand LOVE Edition. Możesz wybrać idealnie pasujący do wnętrza kolor. To także doskonały prezent z przesłaniem - dla wegan, ponieważ producent zastosował bawełniany knot, a sama świeca wykonana jest z bezzapachowej wegańskiej parafiny. Potem pozostanie zapalenie świecy i.. zgaszenie światła.

Candellana Hand LOVE Edition_świeca.jpg

T-shirty dla pary

Lubicie ubierać się podobnie i pokazywać światu, że należycie do siebie? Mamy coś dla Was. Jego Anioł i Jej Opiekun - jeśli w waszej relacji też tak są podzielone role, te T-shirty są dla was. Oczywiście koniecznie noście je w tym samym czasie. Idealne na wspólne wyjście na koncert i imprezę – żeby było jasne, że wasze serca są już zajęte.

VIVAMAKE Angel and Guardian_t-shirt.jpg

Jedwabne płatki róż

Twoim ideałem prezentowym jest dawanie pięknych chwil? Wspaniale. Zamień waszą sypialnię w miłosny raj. Zapal aromatyczne świece, przygotuj zmysłową satynową pościel, przy łóżku połóż schłodzonego szampana, a na samo łóżko rozsyp mnóstwo płatków róż. Boisz się, że zwiędną? Ależ można zamówić jedwabne. W opakowaniu znajdziesz aż
3 tysiące płatków. W tak przygotowanym miłosnym kąciku najlepiej zacząć od wyznania miłości i zmysłowego masażu.

3000_jedwabnych płatków róży.jpg

Różowy mini masażer wibrujący

Chcesz podarować swojej Walentynce chwilę relaksu i wytchnienia? Co powiesz na różowy mini masażer? Warto dać go z obietnicą, że ty będziesz masować. Trzy ramiona tego małego wibrującego cuda wyposażone są w elektryczne silniki wibracyjne, które zapewnią idealnie relaksujący masaż ramion, pleców, szyi, stóp i głowy. Nadaje się też do masażu antycellulitowego, ale o tym nie wspominamy w Walentynki.

Bonno Vibration Massager_Rożowy.jpg

Kapsułki z liścikami miłosnymi

Co powiesz na prezent, który z pozoru wygląda na zwyczajny kolorowy gadżet do domu? Ot, szklany pojemniczek wypełniony barwnymi kapsułkami. O nie! To nie są zwykłe kapsułki. W każdej z nich Twoja Walentynka znajdzie liścik od Ciebie. Możesz rozwinąć skrzydła fantazji i poczynić wiele pięknych wyznań. Taki prezent pokaże zarówno twoją kreatywność, jak i wysiłek, jaki włożysz w napisanie tych wyjątkowych zdań.

Amycute_25 sztuk_kapsułki z liścikami.jpg

Miłosna zdrapka

Lubisz tajemnice i dobrą zabawę? Podaruj miłosną zdrapkę. Możesz przekazać 14 wiadomości. Piszesz je na białym polu, a następnie zaklejasz naklejką do zdrapania. Twoja Walentynka może je odkrywać dzień po dniu, albo wszystkie naraz w walentynkowy wieczór. Ty decydujesz, co tam napiszesz. Możesz zmysłowo poszaleć, albo odsłonić swoją romantyczną naturę. Wszystko w Twoich rękach.

Miłosna_zdrapka.jpg

A jeśli wciąż mało ci inspiracji – zawsze sprawdzi się opcja nastepująca: Zawiązujesz sobie w pasie czerwoną wstążkę (ubranie jest zbyteczne, ale jak wolisz) i mówisz: Jestem Twoją Walentynką! Nie ma osoby, której się to nie spodoba.