Amazon.pl przygotował wyjątkowy pomysł na prezent w tym sezonie świątecznym. Oprócz standardowych wzorów e-kart na Amazon.pl, dostępne są teraz trzy karty podarunkowe z limitowanej edycji, ozdobione ilustracjami trzech znanych polskich artystów: Andrzeja Mleczki, rysownika i satyryka, autora publikowanych w prasie rysunków satyrycznych, Piotra Jedlińskiego, ilustratora, grafika i twórcy Ptaszka Staszka – zabawnego rysunkowego ptaka cieszącego się popularnością w Internecie oraz Kamili Szcześniak, znanej również jako Nieładnie Rysuje, która tworzy satyryczne rysunki komentujące codzienność. Karty podarunkowe w nowej szacie graficznej będą dostępne tylko do końca 2022 roku.

Karta podarunkowa Ptaszek Staszek
Autor: Piotr Jedliński „Ptaszek Staszek”

Karty podarunkowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się zdecydować, jaki prezent chciałyby otrzymać na święta. Na Amazon.pl można znaleźć ponad 250 mln produktów w ponad 30 kategoriach. Obdarowani kartą podarunkową mogą wybrać idealny dla siebie prezent, w dogodnym  momencie"
powiedział Jakub Stefański z Amazon.pl.
Karta podarunkowa A. Mleczko
Autor: Andrzej Mleczko

Karta podarunkowa może zostać dostarczona wybranej osobie pocztą elektroniczną w określonym dniu i o określonej godzinie wybranej podczas zakupu. E-Karty można wykorzystać na Amazon.pl przez 10 lat od daty wydania i nie obowiązuje kwota minimalna ich zakupu. Podczas zamawiania do karty można dołączyć własną, dedykowaną wiadomość, by jeszcze mocniej spersonalizować prezent dla wybranej osoby.

To jednak nie koniec niespodzianek. Już wkrótce klienci będą mogli również wygrać kartę podarunkową dla siebie w konkursie organizowanym na stronie Amazon.pl na Facebooku. Zadaniem uczestników konkursu będzie stworzenie własnego projektu graficznego e-karty Amazon.pl. Najlepsze prace zostaną nagrodzone kartą podarunkową o wartości 500 zł z limitowanej serii. Więcej informacji na ten temat będzie można znaleźć na stronie Amazon.pl na Facebooku.

Karta podarunkowa nieladnie
Autor: Kamila Szcześniak „Nieładnie Rysuje”

Poszukiwania idealnego prezentu bywają żmudne i czasochłonne, dlatego Amazon.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientom. Każdy użytkownik może skorzystać z internetowej wyszukiwarki prezentów - Świątecznego Niezbędnika, która pomaga klientom znaleźć prezenty dla osób w każdym wieku. W Świątecznym Niezbędniku Amazon można znaleźć pomysły na prezenty z różnych kategorii, takich jak elektronika, zabawki, książki, artykuły kosmetyczne, świąteczne swetry, dekoracje i wiele innych. Kupowanie prezentów jest łatwe, gdy ma się setki opcji do wyboru na Amazon.pl. Już dziś zapraszamy na Amazon.pl, gdzie czekają idealne świąteczne prezenty, dzięki którym na twarzach bliskich zagoszczą uśmiechy.