Eksperci Amazon wybrali najlepsze zabawki do dodania do Twojej listy zakupów świątecznych. Odkryj radość płynącą z zabawek!

Na tegorocznej liście znalazły się zabawki dostępne na Amazon.pl, które zachwycą zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. W rankingu uwzględniono różnorodne produkty, które przyciągną uwagę dziecka – ponadczasowe klasyki, takie jak kultowa lalka Barbie czy zestaw Lego Star Wars, czy zabawkowe innowacje, takie jak aktywowany głosem Furby, interaktywny Twister lub cyfrowy zwierzak Bitzee. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a na twarzy każdego członka rodziny zagości uśmiech.

Na naszej corocznej liście Top 10 Zabawek znalazły się najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane zabawki, zgodnie z opiniami przekazanymi nam przez naszych klientów. Skrupulatnie wybraliśmy produkty, które naszym zdaniem ułatwią rodzicom świąteczne zakupy i zachwycą ich dzieci.
mówi Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, menedżerka zespołu ds. współpracy z dostawcami w Amazon.pl

Wszystkie zabawki z listy są dostępne w ramach Amazon Prime, w która oferuj szybką i darmową dostawę milionów produktów ze sklepu Amazon.pl do domu, Paczkomatu lub punktu odbioru bez minimalnej wartości zamówienia. Klienci Prime mają również dostęp do Prime Video i Prime Gaming oraz specjalnych okazji Prime przez cały rok. Nowi klienci Prime mogą rozpocząć 30-dniowy bezpłatny okres próbny na Amazon.pl/prime. Po tym czasie z subskrypcji można korzystać za jedyne 49,00 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Zabawa to potężne narzędzie do nauki i doskonalenia niezwykle ważnych umiejętności rozwojowych. Sprzyja też budowaniu bliskości, tworząc więzi z rodziną i przyjaciółmi. Korzyści z zabawy zabawkami są dwojakie: przyciągają uwagę i bawią, ale jednocześnie wspomagają rozwój percepcji zmysłowej, rozbudzając kreatywność, trenują skupienie uwagi oraz pielęgnują niezależność i innowacyjne myślenie.
wyjaśnia Maria Rotkiel, uznana psycholożka i terapeutka poznawczo-behawioralna

Listę Top 10 i tysiące innych zabawek można znaleźć na stronie: https://amazon.pl/top10zabawek.