Zimowe wypady to prawdziwa frajda. Śmiechom i radosnym opowieściom nie ma końca. Wieczorem czas na relaks i regenerację w hotelowym SPA a wieczorem kolacja w regionalnej karczmie. Nikt tak jak Ty nie umie wywijać „zbójnickiego”. Dopełnieniem udanego czasu w górach są narciarskie gadżety, które warto mieć ze sobą.

Pasek do noszenia nart i kijków

Zmęczeni noszeniem nart i zawadzaniem nimi co chwilę o ludzi i przedmioty? Pomyślcie o zakupie paska do noszenia nart i kijków. Pasek nie zajmuje miejsca a jest ogromnym ułatwieniem by beztresowo i bez wysiłku przenosić sprzęt narciarski z samochodu na stok. Prosty pasek a jaka wygoda!

Pasek narciarski_uchwyt na kijki.jpg

Kubek termiczny

Nie ma jak ciepła kawa wypita w kolejce do wyciągu. Nie musisz już szukać kubka w plecaku, wystarczy, że przyczepisz go łańcuszkiem do kurtki lub spodni a zawsze będziesz go mieć pod ręką. I ten kształt koziego rogu! Czy oryginalność to twoje drugie imię? Pamiętaj kubek może być używany do przechowywania herbaty, soków albo wody. Jesteś fanem eko? Podaj kubek w kawiarni i poproś o napełnienie go ciepłym cappucino. Chronisz planetę!

Kubek termiczny_kozi róg.jpg

Kaptur wododporny i wiatroszczelny

Bez przerwy marzniesz? Zawiewa ci głowę, marznie ci nos? Mamy rozwiązanie. Pomyśl o zakupie wodoodpornego i wiatroszczelnego kaptura, który pasuje do każdej kurtki. Naciągasz go jak sweter i przestajesz się martwić, że jesteś jednym soplem lodu. Spacer w Dolinę Strążyską czy Chochołowską może być teraz czystą przyjemnością.

Zimowy kaptur_puchowy.jpg

Gogle narciarskie dla osób noszących okulary

Ile razy zastanawiałeś się jak poradzisz sobie w super słoneczne dni na stoku. Jak wciśniesz swoje optyczne okulary pod gogle chroniące twoje oczy przed ostrym słońcem. Jest dla Ciebie ratunek. Zainwestuj w nieco większe gogle, które pozwolą ci na umieszczenie pod nimi okularów. Sprawdź czy guma zapewnia dobry docisk i komfort noszenia. Ważna jest także dobra wentylacja, by nie parowały zarówno okulary, jak i gogle. Dobrej jazdy!

Gogle_narciarskie.jpg

Masażer do relaksacji i regeneracji mięśni

Dla miłośników relaksu i pięknego dizajnu. Ręczny masażer do mięśni, który natychmiast przyniesie ulgę twoim „przepracowanym” i bolącym mięśniom. Piękny ergonomiczny przedmiot, który ma aż 4 programy i dwie prędkości działania. To Ty wybierasz czy wciśniesz funkcję relaks, vital czy active. Dodatkowy atut: masażer nie zajmuje miejsca w walizce tak potrzebnego na inne narciarskie akcesoria.

Masażer_na_podczerwień.jpg