Amazon.pl ogłosił datę Prime Day, na którą każdego roku czekają fani zakupów! To dzień, podczas którego klienci Amazon Prime zyskają dostęp do tysięcy imponujących okazji. W tym roku Prime Day potrwa od 11 do 12 lipca. Datę tę ogłoszono podczas niezwykłego wydarzenia, „PodziWIANKI”, które Amazon zorganizował dla mieszkańców Warszawy, dziennikarzy, artystów i twórców internetowych. Nazwa nawiązuje do starej polskiej tradycji świętowania przesilenia letniego. Wśród atrakcji nie zabrakło tradycyjnego zaplatania wianków, pokazu świetlnego na Wiśle, a także koncertu Krzysztofa Zalewskiego i Sary James, warsztatów kulinarnych oraz malowania graffiti.

podziwianki_mp_5125_low.jpg
Amazon_prime_day.jpg
PD5.jpg
podziwianki_mp_5651_low.jpg
PD_10.jpg

Spektaklowi świetlnemu rozgrywającemu się nad taflą Wisły towarzyszył głos znanego aktora, Wiktora Zborowskiego, który opowiedział o tym, jak ważna jest realizacja marzeń i otwieranie się na nowe możliwości. A te są na wyciągnięcie ręki na Amazon.pl właśnie w ramach Prime Day.

Podczas wydarzenia goście zachwycali się pokazem kulinarnym znanej restauratorki Magdy Gessler. Smakosze mieli szansę spróbować tradycyjnych polskich chłodników, które idealnie orzeźwiają w letnie wieczory. Wśród nich znalazł się między innymi niezwykły chłodnik z awokado, mlekiem kokosowym i kolendrą, który był hitem wieczoru!

PD-1.jpg
akpa20230622podziwiankijpg
akpa20230622_podziwianki_mp_5205.jpg
akpa20230622_podziwianki_mp5371.jpg

Wśród gości znaleźli się Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor, Edyta i Cezary Pazurowie, Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński i Agnieszka Grzelak oraz inne znane osobowości, które wspólnie świętowały zapowiedź daty Prime Day. Magii wieczoru dopełnił niezapomniany koncert w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego i Sary James, który zachwycił tłumy przechadzające się wieczorem nad Wisłą.

Prime Day to już tradycja. Co roku jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń zakupowych na świecie. W Polsce organizujemy Prime Day już po raz drugi i mamy nadzieję, że niezwykły pakiet okazji dostępnych na Amazon.pl będzie pierwszym wyborem dla osób poszukujących atrakcyjnych promocji na produkty, o których marzą”
mówi Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl.
akpa20230622_podziwianki_mp5420.jpg
akpa20230622_podziwianki_mp5096.jpg
akpa20230622_podziwianki_mp5476.jpg
PD_8.jpg

Najnowsze informacje na temat Amazon Prime Day w Polsce można znaleźć na stronie: Amazon.pl/primeday