Muzyczne życzenia składamy Wam w pełnym zadumy przeboju „Ten świąteczny dzień” w wykonaniu finalistów „Amazon – Zespół z Pasją”. Posłuchajcie i dajcie się ponieść świątecznym emocjom, śpiewając razem z nimi:

Lubię kiedy miłość płynie w ten świąteczny i cudowny czas. Moja siła jest w rodzinie. Jestem wdzięczny, że Was mam! (...) Pragnę dzielić się radością, a w niepamięć spychać smutne dni, cieszyć się Waszą bliskością, życząc wszystkim takich pięknych chwil!

"Ten świąteczny dzień" | Amazon Zespół z Pasją 2022

Z kolei o tym, jak łapać równowagę w drodze po rozwój, jak przekraczać granice w zgodzie z samym sobą, jak czerpać z życia i pracy garściami i w końcu - jak znaleźć siłę i czas, by być dobrym dla siebie i pomagać innym – opowiadają specjalistki z Amazon, branżowe ekspertki, mamy, żony, córki, koleżanki... W przedświąteczne dni dzielą się doświadczeniami ostatniego roku, życząc wszystkim bez wyjątku odwagi, wytrwałości, ale też życiowej radości, spokoju i pasji we wszystkim, co robicie!

***

Hanna_Ziarkowska_foto.jpg

Rok 2022 to rok zmian – koniec pandemii, wybuch wojny w Ukrainie, trzecia przeprowadzka w ciągu dwóch lat, zawodowy awans i odpowiedzialność za kilka tysięcy osób... Ogrom wyzwań i nowych sytuacji, życiowa i zawodowa lekcja, egzamin z „człowieczeństwa. Szukając równowagi, wróciłam do tańca – pasji z dzieciństwa. To daje mi dobrą energię, której i Wam życzę!
Hania Ziarkowska, zarządzająca centrum logistycznym Amazon w Sadach k. Poznania

***

Barbara Krystosiak_foto.jpg

Działania na rzecz społeczności i niesienie realnej pomocy uskrzydla, inspiruje i wyzwala nieograniczone pokłady energii! Dlatego, mimo wielu wyzwań, z którymi mierzyłam się w tym roku, czuję spełnienie i satysfakcję! I tego Wam życzę!

Basia Krystosiak, CEE Community Relations Manager, Amazon

***

Lucyna Chwastowska_foto.jpg

Alexa przemówiła męskim głosem, a ja – widząc to, co dzieje się na świecie – oddałabym go tym, którym brakuje odwagi do działania i którym tę przestrzeń zabrano wbrew ich woli. Mieszkańcom Ukrainy, kobietom, studentkom i uczennicom walczącym o swoje miejsce w sektorze IT. #GirlsDoEngineering! Niech 2023 rok wybrzmi głosem ludzi wykluczanych i ograniczanych w ich prawach!
Lucyna Chwastowska, Global Director Alexa Text To Speech, Amazon

***

Anna Papka_foto.jpg

Były wyzwania zawodowe, którym stawiłam czoła. Były sukcesy, sprawczość i radość, że razem z Amazon walczę o duże sprawy – dekarbonizację, elektromobilność, OZE... Ale było też trudno, o czym uczę się mówić głośno. Uczę się też „odpuszczania”, troski o siebie i „nicnierobienia”. Tego życzę innym kobietom: czułości i wyrozumiałości wobec siebie samych! Życzę wszystkim “zrównoważonego rozwoju”!
Ania Papka, Public Policy Manager, Sustainability CEE, Amazon

***

Aleksandra Borycka_foto.png

Nie ma takiego e-sklepu, w którym można kupić beztroskę, spokój ducha i pokłady mocy, by móc jednym kliknięciem przekraczać strefę komfortu i samego siebie. A szkoda, bo zamawiałabym hurtowo, mierząc się, jak każdy, z wieloma wyzwaniami. Nie ma e-sklepu z Przyjaciółmi, ale obok zawsze są Ludzie i ich ‘nadludzka’ siła, by dawać skrzydła innym. Zadbajcie o nich!

Ola Borycka, Head of Marketplace Amazon.pl

Siadając do wigilijnego stołu, ale w codziennym życiu również, pamiętajcie o radości, uśmiechu i pasji do tego, co robicie! A my – zespół Amazon - w tych pełnych szczerości, refleksji i zadumy życzeniach mówimy raz jeszcze:

Wesołych Świąt!

***

„Ten świąteczny czas”:

  • Wykonanie: Małgorzata Gralak, Magdalena Kąkol, Marcin Boronowski, Paweł Czabak, Rafał Goszcz, Tomasz Połącarz – pracownicy centrów logistycznych Amazon
  • Muzyka: Piotr Walicki, Przemysław dred Pietrzak
  • Słowa: Hubert Puchta