1. Love Actually

Wiemy, że do tego wielkiego hitu kinowego uwielbiacie wracać w święta. Bo jak nie kochać historii o tym, że miłość jest nieunikniona i w końcu znajdzie drogę do każdego z nas. Dajcie się więc raz jeszcze porwać ciepłej i zabawnej komedii, w której splatają się losy premiera Wielkiej Brytanii, jego siostry, wdowca i jego synka zakochanego w koleżance ze szkoły, pary występującej w filmach dla dorosłych, pisarza szukającego weny w Portugalii i wielu innych postaci, których miłość dopada w najmniej spodziewanym momencie albo odsłania zupełnie nowe oblicze. W rolach głównych gwiazdy: Hugh Grant, Emma Thomson, Liams Neeson i Colin Firth.

2. Christmas in Love

Akcja tego filmu rozgrywa się w małym miasteczku. Ambitna Ellie pracuje w piekarni słynącej z ręcznie robionych świątecznych wypieków i podobnie jak zespół całym sercem jest oddana swojej pracy. Wie, że to ludzie stoją za sukcesem tego miejsca. Pewnego dnia w piekarni zjawia się jednak Nick, nowy dyrektor z nowym pomysłem na automatyzację pracy piekarni. Jak potoczą się losy tej dwójki bohaterów, gdy między nimi pojawi się uczucie, ale każde ma inny pomysł na piekarnię? Przekonajcie się sami!

3. Gwiazdkowa randka mojego taty

Tej dwójce kogoś zdecydowanie brakuje do szczęścia. Owdowiały Dawid czuje się osamotniony, a jego nastoletniej córce Jules brakuje bliskiej kobiety, która ją zrozumie. Gdy coraz trudniej im się dogadać, Jules bierze sprawy w swoje ręce i zakłada tacie profile na portalach randkowych. Chociaż kandydatek jest sporo, to jednak żadna nie jest w stanie podbić serca Dawida. Aż wreszcie przychodzi gwiazdkowy wieczór. I…? Nie zdradzimy, co dalej! Tę przyjemność pozostawimy Wam na któryś świąteczny wieczór.

4. Christmas in Rome

Jeśli tęsknicie za klimatem i radością życia Włoch, ten film jest dla Was. Angela jest amerykańską przewodniczką po Rzymie, która uwielbia swoją pracę. Niestety tuż przed świętami Bożego Narodzenia niespodziewanie zostaje zwolniona. Nie zamierza się jednak poddać. Gdy spotyka przypadkiem Olivera, który przyleciał tu w interesach z Nowego Jorku, prosi go pomoc przy rozkręcaniu własnego biznesu, a w zamian oferuje mu naukę miejscowych zwyczajów. Między nimi rodzi się uczucie, ale czy sprawy zawodowe i dzieląca ich odległość nie staną na przeszkodzie?

5. Grinch: świąt nie będzie

Ten film fantasy zgromadzi przed ekranem dzieci i ich rodziców. Tytułowy Grinch to zielony, złośliwy stwór, który serdecznie nie znosi świąt. Jego niechęć potęguje to, że mieszka na szczycie góry nad miasteczkiem, które uwielbia celebrować Boże Narodzenie. Pewnego razu, gdy jego mieszkańcy przygotowują się do świąt, postanawia odebrać im całą radość i kradnie im prezenty. Wtedy na jego drodze staje dziewczynka Cindy Lou. Czy uda jej się sprawić, że Grinch pokocha święta? W tytułowej roli zobaczycie Jima Carreya.