Do 25 marca w sklepie Amazon.pl na klientów czekają tysiące atrakcyjnych okazji w różnych kategoriach, m.in. elektronika, dom i ogród, drogeria czy zabawki. W tym produkty najpopularniejszych marek, m. in.: Sony, Garmin, OnePlus, Logitech, Philips, Tefal, Vileda, Oral-B, LEGO czy Nivea, a także produkty pochodzące od polskich firm, np. Ochnik, Malinowe czy Bambino.

Jak zawsze, klienci Amazon Prime mogą liczyć również na nielimitowane, bezpłatne dostawy milionów produktów bez minimalnej wartości zamówienia. Podczas Dni Wiosennych Okazji mogą również skorzystać ze specjalnej promocji - przy zakupach wybranych produktów za min. 500 zł, otrzymają przy finalizacji transakcji 75 zł zniżki.

Mamy nadzieję, że trwające wydarzenie zakupowe ułatwi naszym klientom przygotowania do nadchodzącej wiosny i okresu wielkanocnego. Mimo że świetne produkty w niskiej cenie oferujemy przez cały rok, Dni Wiosennych Okazji Amazon to czas wyjątkowych promocji udostępnianych zarówno przez największe marki, jak i małych i średnich przedsiębiorców, również z Polski.
Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl
amazon DWOA poziom.JPG

Znajdź idealną okazję na wiosnę

  • WOW! Deals: klienci Amazon Prime zyskają wyłączny dostęp do ekskluzywnych promocji WOW! Deals na produkty najlepszych marek, a codziennie przez cały czas trwania wydarzenia w różnych kategoriach będą pojawiać się nowe okazje.
  • 100 najlepszych okazji: Na specjalnej liście na stronie Amazon.pl klienci znajdą najczęściej kupowane marki i najpopularniejsze produkty.
  • Obserwuj okazję: Dzięki opcji obserwowania okazji klienci mogą sprawdzić i śledzić promocje dostępne tylko dla klientów Amazon Prime. Dzięki powiadomieniom na stronie i w aplikacji Amazon.pl możliwe jest to w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.
  • Powiadomienia o okazjach: Klienci mogą włączyć powiadomienia o okazjach związanych z produktami ostatnio szukanymi i oglądanymi na stronie i w aplikacji Amazon.pl. Aby ustawić powiadomienia, wystarczy odwiedzić stronę Dni Wiosennych Okazji Amazon w aplikacji Amazon. Po rozpoczęciu wydarzenia klienci otrzymają powiadomienia push, ilekroć pojawi się niższa cena na wybrany przez nich produkt.
  • Lista życzeń: Po dodaniu przedmiotów do listy życzeń klienci otrzymają powiadomienie, jeśli wybrany przez nich produkt pojawi się wśród promocji w ramach Dni Wiosennych Okazji Amazon.

Każdy dzień jest lepszy z Amazon Prime!

Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do nielimitowanych, szybkich i darmowych dostaw milionów produktów ze sklepu Amazon.pl, bez minimalnej kwoty zamówienia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video oraz darmowych gier w Prime Gaming. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.