Plecak Samsonite Sonora

Dobry plecak to podstawa dobrej nauki. Musi się w nim zmieścić wszystko, co potrzebne w szkole – podręczniki, zeszyty, drugie śniadanie i wiele innych niezbędnych przedmiotów. Wszystkie razem powodują, że uczniowskie plecaki są bardzo ciężkie. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji jest zakup plecaka na kółkach, który można prowadzić dzięki wygodnej rączce. Doskonałym wyborem będzie plecak Samsonite Sonora, który oprócz dużej pojemności i wielu przydatnych przegródek, posiada powłokę zewnętrzną, wykonaną z materiału pozyskanego z recyklingowanych butelek PET.

Samsonite

Notatnik cyfrowy Rocketbook Core

Koniec z ciągłym kupowaniem nowych notatników! Teraz z notatnikiem cyfrowym Rockebook Core można zapisać tysiące linijek tekstu. Po zapisaniu jednej lub wszystkich stron, notatki możemy przesłać do chmury lub na maila, a następnie „wyczyścić” kartki i pisać ponownie. Taki cyfrowy notatnik to świetna opcja dla tych uczniów, którzy lubią mieć „jeden zeszyt do wszystkiego”.

Rocketbook

Livescribe Echo Smartpen


A co, jeśli podczas lekcji jakieś zadnie umknie uwadze ucznia i nie zdąży go zapisać? Wtedy z pomocą przychodzi Livescribe Echo Smartpen, długopis z wbudowanym dyktafonem, który jest w stanie zapisać do 2GB notatek w formie nagrania dźwiękowego. Pozycja „must have” w piórniku każdego pilnego ucznia!

Echo Pen

Kindle Paperwhite


Kolejnym bardzo przydatnym urządzeniem, który pozwoli „odciążyć” uczniowski plecak jest czytnik Kindle Paperwhite. Lekki, poręczny i posiadający do 32 GB pamięci pozwala mieć przy sobie bardzo obszerną bibliotekę lektur, słowników, encyklopedii czy innych książek przydatnych w nauce. Dodatkowo czytnik Kindle Paperwhite odznacza się klasą wodoszczelności IPX8, która pozwala na czytanie w wannie lub przy basenie.

Kindle Paperwhite

Pudełko na lunch


Szkoła to przerwa, a przerwa to posiłek! Najlepiej pełnowartościowy, przygotowany w domu, a nie przekąska zakupiona w szkolnym sklepiku. Dlatego warto wyposażyć dziecko w lunch box, do którego można wrzucić warzywa, owoce lub po prostu ulubiony obiad. Dzięki dodatkowemu pudełku, różne produkty spożywcze mogą być pakowane oddzielnie. W pokrywce znajdują się dodatkowo wielofunkcyjne sztućce oraz wkład chłodzący, który utrzymuje świeżość przez wiele godzin.

Pudełko Carl Oscar

Wszystkie zaprezentowane produkty są dostępne na Amazon.pl wraz z darmową dostawą dla klientów Amazon Prime oraz dla wszystkich klientów w przypadku zamówień o wartości ponad 40 zł, realizowanych przez Amazon.