Od marca Klienci z Polski mogą robić zakupy na Amazon.pl, ciesząc się niskimi cenami ponad 100 milionów produktów z ponad 30 kategorii oraz niezawodną, bezpłatną dostawą dla zamówień powyżej 100 PLN, realizowanych przez Amazon. Teraz, w ramach wakacyjnego Festiwalu Okazji na Amazon.pl, można kupić wybrane produkty w jeszcze niższych cenach. Wśród marek objętych promocją znajdują się zarówno duże międzynarodowe marki, w tym Bosch, Electrolux, Hasbro L'Oreal Paris, Pampers, Philips, Remington, Sony, Ubisoft czy Xiaomi, jak i znane polskie marki, np. Dermika, Gerlach, Rebel, Soraya, Trefl i Zelmer.

Wśród tysięcy produktów, oferowanych w ramach Festiwalu, znalazły się m.in. roboty odkurzające iRobot Roomba, zmiennoogniskowe obiektywy Sony Vario-Tessar® T* FE 24 - 70 mm F4 ZA OSS, odkurzacze Electrolux Pure Q9, smartfony Xiaomi Mi 10T Pro 5G i Gigaset GS4, narzędzia Bosch Professional czy zestawy Ravensburger Gravitrax. W ofercie znalazły się również produkty Amazon - czytniki Kindle Paperwhite z pamięcią 8 GB lub 32 GB dostępne są odpowiednio w cenie 414,99 zł i 554,99 zł.

„Naszą misją jest oferowanie klientom z Polski szerokiego wyboru produktów w niskich cenach oraz wyjątkowej obsługi klienta. Dlatego cieszymy się, że możemy ich zaprosić na Festiwal Okazji na Amazon.pl. Od momentu uruchomienia naszego serwisu w Polsce, klienci mogą codziennie znaleźć w nim miliony interesujących produktów. Podczas Festiwalu tysiące z tych produktów będą dostępne w jeszcze lepszych cenach" - mówi Mourad Taoufiki, Country Manager Amazon Polska. „Amazon koncentruje się również na wspieraniu małych i średnich firm. Wraz z uruchomieniem Amazon.pl w marcu 2021 roku, zyskały one kolejny kanał dotarcia do nowych klientów i rozszerzenia swojej działalności - nie tylko lokalnie, ale i globalnie. Festiwal Okazji jest dla nich kolejną okazją do realizacji tych celów" - dodaje Taoufiki.

W ramach Festiwalu na Amazon.pl klienci mogą kupić w promocyjnych cenach gry, zabawki, książki, opaski sportowe, akcesoria bezprzewodowe, urządzenia kuchenne i do pielęgnacji ciała, kosmetyki i wiele innych. Pełna lista produktów w promocyjnych cenach dostępna jest pod linkiem:
https://www.amazon.pl/gp/goldbox