Amazon ogłasza tysiące okazji na Black Week, który rozpoczyna się już w piątek 19 listopada. Na klientów czekają najlepsze i najpopularniejsze produkty w atrakcyjnych cenach – od urządzeń Amazon Echo i Kindle, poprzez nowe gadżety i urządzenia elektroniczne Xiaomi, Microsoft, Sony, Bose i Jabra, po popularne zabawki i artykuły dla niemowląt od takich marek jak Hasbro, Mattel, Hot Wheels czy Playmobil. W ofercie są także niezbędne artykuły do domu i kuchni marek Philips, Bosch, Electrolux, Bissel, Krups, Tefal, Gerlach i Zelmer, a także odzież LEVI’s, VANs, Armani Exchange i Desigual oraz najchętniej wybierane kosmetyki Dermika, L’Oreal, Maybelline, Rexona czy Dove i wiele innych. Ponadto, przez cały Black Week klienci znajdą tysiące okazji niezależnych partnerów handlowych Amazon – w większości małych i średnich firm.

Gdzie i kiedy robić zakupy

Black Week potrwa od 19 do 29 listopada (lub do wyczerpania zapasów). Z okazji można skorzystać na stronie amazon.pl/blackfriday i w aplikacji Amazon.

Przegląd okazji Black Week
Oto przegląd wybranych okazji w serwisie Amazon w ramach Black Week, dostępnych od 19 do 29 listopada:

· Urządzenia Amazon: Oszczędzasz do 50% przy zakupie inteligentnego głośnika z Alexą – Echo w wersji międzynarodowej i do 30% na czytnikach Kindle.

· Świąteczna lista zabawek: Jeśli podczas tegorocznego Black Week szukasz zabawek w okazyjnych cenach, polecamy naszą listę lalek, zabawek edukacyjnych, gier, układanek i akcesoriów. Wśród nich produkty Barbie, Hot Wheels, L.O.L. Surprise!, Playmobil i innych marek nawet do 30% taniej.

· Renowacja domu: Oszczędzasz do 40% na wybranych narzędziach Bosch.

· Telefony i elektronika: Oszczędzasz do 30% przy zakupie wybranych telefonów Xiaomi, OnePlus i Huawei, do 40% na akcesoriach komputerowych Logitech, Microsoft i Huawei i do 40% na wybranych słuchawkach Sony, Bose i Jabra.

· Aparaty: Oszczędzasz do 30% przy zakupie aparatów i akcesoriów fotograficznych Sony, DJI, Olympus i Instax.

· Dom i kuchnia: Oszczędzasz do 30% przy zakupie sprzętu AGD i odkurzaczy iRobot, Philips, Bissell, Tefal i Gerlach.

· Zdrowie i pielęgnacja ciała: Oszczędzasz do 40% na detergentach i do 30% na pieluchach i produktach pielęgnacyjnych dla dzieci.

· Uroda: Oszczędzasz do 50% przy zakupie wybranych produktów marek L’Oréal, Dermika, Maybelline, Garnier, Rexona, Dove i innych oraz do 40% kupując produkty do strzyżenia i stylizacji włosów marek Philips i Remington.

· Dziecko: Oszczędzasz do 30% na produktach NUK, Britax Romer i innych marek.

· Sport: Rozglądasz się za nowym zegarkiem? Warto rozważyć zakup sportowego zegarka, który poprawi Twoje wyniki. Zaoszczędź do 30% przy zakupie zegarków sportowych Garmin czy Polar.

· Książki: Książki w języku polskim i angielskim do 55% taniej.

Darmowa, szybka, i wygodna dostawa

· Amazon Prime oferuje darmową i szybką dostawę milionów produktów w ponad 30 kategoriach – od artykułów sportowych, elektroniki, kosmetyków i książek po smartfony i zabawki. Członkowie Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych darmowych dostaw nawet następnego dnia bez minimalnej wartości zamówienia. Klienci mogą dołączyć do Amazon Prime na stronie www.amazon.pl/prime, rejestrując się na darmowy 30-dniowy okres próbny. Po jego zakończeniu Prime kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

· Darmowa dostawa: Klienci z całej Polski znajdą na stronie Amazon.pl ponad 200 mln produktów w niezmiennie niskich cenach, z możliwością wygodnej dostawy. Klienci, którzy nie mają Amazon Prime, mogą również skorzystać z darmowej dostawy przy zamówieniach produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon o wartości powyżej 40 zł. Amazon.pl oferuje szeroki wybór popularnych produktów w ponad 30 kategoriach, takich jak książki, elektronika użytkowa, aparaty, sport i turystyka, narzędzia i renowacja domu, zabawki i produkty dla dzieci.

· Wydłużony termin zwrotu: Większość produktów kupionych między 1 października a 31 grudnia 2021 r. można zwrócić do 31 stycznia 2022 r. (szczegółowe informacje znajdują na stronach produktów)

Inwestycje w nasz zespół

Fantastyczny zespół pracowników Amazon zapewnia klientom pozytywne doświadczenia zakupowe przez cały rok. Niedawno firma zapowiedziała zatrudnienie w swoich 10 centrach logistycznych 9 tys. pracowników sezonowych, którym będzie oferować wynagrodzenie początkowe w wysokości 22,50 zł za godzinę i do 25 grudnia dodatek świąteczny w wysokości 4 zł za godzinę. Pracownicy są dla Amazon niezwykle ważni, dlatego firma zainwestowała 15 mld dolarów w swoich centrach logistyki na całym świecie, aby ich wspierać i dbać o ich bezpieczeństwo. Ponadto, Amazon nieustannie inwestuje w technologie, samoloty, statki i budynki, aby zagwarantować dostępność potrzebnych klientom produktów przez cały sezon. Oprócz tego Amazon zwiększa wybór produktów w centrach logistyki położonych bliżej klientów, co jest możliwe dzięki rozwiniętej i innowacyjnej sieci logistycznej budowanej przez Amazon od ponad dwudziestu lat. Dzięki powyższym ulepszeniom klienci mogą nieustannie liczyć na szybką i sprawną dostawę przez cały okres świąteczny i poza nim.