W Amazon podchodzimy z sercem i pasją do pomagania. Szczególnie bliskie są nam inicjatywy skierowane dla dzieci, dlatego już w zeszłym roku przekazaliśmy Fundacji TVN donację w wysokości miliona złotych na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

W tym roku ponownie połączyliśmy siły, żeby wesprzeć ogólnopolską akcję "Zdrowie w Głowie". Program ma na celu pomoc dzieciom i osobom dorosłym, które wymagają wsparcia psychologicznego lub psychiatrycznego. W szpitalach dziecięcych, ale także w szpitalach dla osób dorosłych powstaną specjalne, dedykowane gabinety psychologiczno-psychiatryczne. Akcja obejmie całą Polskę! Gabinety przeznaczone będą do spotkań lekarzy psychiatrów, terapeutów i psychologów z pacjentami szpitali potrzebującymi wsparcia w tej ważnej i wciąż pomijanej dziedzinie zdrowia. W szpitalach dziecięcych gabinety umożliwią pierwszy kontakt dzieciom z lekarzem specjalistą. Remonty będą przeprowadzane w wybranych placówkach w całej Polsce, również w miastach, gdzie działa Amazon.

Przekaż 1,5% na "Zdrowie w Głowie"


Każdy może wesprzeć "Zdrowie w Głowie" – już teraz można wspomóc tę potrzebną społecznie inicjatywę, rozliczając PIT do końca kwietnia i przekazując 1,5% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Wystarczy, że w rozliczeniu rocznym podatku zostanie wpisany numer KRS Fundacji TVN: 0000014124, a jako cel szczegółowy wskaże projekt „Zdrowie w głowie”. To realna pomoc w stworzeniu gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych dla dzieci i dorosłych w szpitalach na terenie całej Polski.

Posłuchaj podcastu „Chodzą słuchy” o skali depresji wśród młodych osób.

Wspólnie możemy więcej


Poza wsparciem finansowym dla projektu Fundacji TVN Amazon zaopatrzy remontowane placówki w książki i nowoczesny sprzęt oraz zaangażuje pracowników w wolontariat. Planujemy stworzyć dla młodych pacjentów biblioteki we wszystkich wyremontowanych placówkach, by zapewnić komfortowe warunki podczas ich pobytu na oddziałach. Trafi tam również 2000 Kindli i tabletów, na których pacjenci i ich rodzice znajdą specjalnie dobrane lektury.

Przekaż 1,5% podatku na program "Zdrowie w Głowie"

Fundacja TVN
KRS: 0000014124

W rubryce „Cel szczegółowy 1,5%” wpisz: Projekt „Zdrowie w głowie”

Zobacz, co o programie mówią gwiazdy, które wspierają kampanię "Zdrowie w głowie":

Ewa Drzyzga: https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/ewa-drzyzga-z-troska-zwrocila-sie-do-osob-cierpiacych-psychicznie-6821603

Krzysztof Skórzyński: https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/krzysztof-skorzynski-wspiera-akcje-15-dla-fundacji-tvn-6819361