Czy Twoje dziecko wie dokładnie, czym się zajmujesz? Jak postrzega Twoją pracę? Jeśli nie wiesz, zapytaj! Może to być naprawdę interesujący temat np. przy wigilijnym stole lub podczas wspólnego ubierania choinki. Z pewnością dowiesz się czegoś nowego i zaskakującego, o czym nie masz pojęcia! My przy okazji świąt zapytaliśmy o to dzieci naszych pracowników. Możecie sprawdzić, jak widzą i co myślą o pracy swoich rodziców!

Wspólnie z naszymi pracownikami centrów logistycznych z całej Polski oraz ich uroczymi pociechami stworzyliśmy iście świąteczny klimat w studio, w którym zrealizowaliśmy nagranie pełne bożonarodzeniowej magii. Czerwień, na jej tle choinka mieniąca się na złoto, góra prezentów i fotel. W fotelu nie sam Święty, a jego mali fani, którzy co roku wyczekują go z niecierpliwością. Po drugiej stronie zaś rodzice, którzy z wielką uwagą przysłuchują się pełnym otwartości i szczerości dziecięcym wypowiedziom. Całość tworzy prawdziwie magiczny, świąteczny obrazek, na którym widać nie tylko radość, ale też zaskoczenie i wzruszenie. No ale nie każdego dnia słyszy się od swoich pociech: „Jestem dumna z mamy, bo pomaga nam w lekcjach i znajduje dla nas czas.” Autentyczność dzieci jest tutaj kluczowa i z pewnością poruszy każdego widza.

Na zakończenie dzieci czytają listy do św. Mikołaja. Co ciekawe, nie pojawiły się w nich tylko zabawki i rzeczy materialne.

Mimo zabawnych odpowiedzi, ten film to emocjonująca i wzruszająca historia, która doskonale opowiada m.in. o tym, czym z perspektywy dzieci jest praca ich rodziców. Wyszło cudownie, bo było naturalnie i spontanicznie, bez gotowych tekstów, wierszyków i reklamowych formułek! Jesteśmy dumni zarówno z naszych pracowników, jak i z uroczej oraz mądrej gromadki dzieci. To właśnie te rodziny są największymi, świątecznymi bohaterami! Warto dodać, że nasi pracownicy występujący w filmie mają różny staż pracy, a w wielu przypadkach pracują razem ze współmałżonkami w jednym centrum. Tym bardziej jesteśmy wzruszeni, że w Amazon tworzymy wielką lokalną społeczność, w której niezwykle ważne miejsce zajmują amazonowe małżeństwa i rodziny.

Oto lista bohaterów naszego filmu, poznajcie ich:

Alek i Julek oraz mama Basia – pracuje w Amazon 5 lat

Julian oraz tata Adrian – pracuje w Amazon 7 lat

Wiktoria i Ola oraz tata Michał i mama Sylwia – pracują w Amazon 4 i 2 lata

Franek i Kornelia oraz mama Ewelina i tata Łukasz – pracują w Amazon 7 miesięcy oraz rok

Liliana oraz mama Ewelina – pracuje w Amazon 3 lata

Marlenka oraz mama Małgorzata – pracuje w Amazon 2 lata

Kuba oraz tata Tomasz – pracuje w Amazon 4 lata

Franek oraz tata Kamil – pracuje w Amazon 2 lata

Ida i Nina oraz mama Agnieszka – pracuje w Amazon 6 lat

Wszystkie osoby znajdujące się na planie miały wykonany test w kierunku Covid-19, a podczas nagrania zostały zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa, tj. maski i dystans społeczny.