Wsparcie ekspertów i nowe kwalifikacje

To już kolejna edycja 2-letniego płatnego programu stażowego Amazon dla osób powyżej 18 roku życia, posiadających wykształcenie zawodowe bądź średnie. Pozwala on na zdobycie zarówno cennej wiedzy, jak i doświadczenia w obszarze Reliability, Maintenance, Engineering, czyli w dziale utrzymania ruchu odpowiadającego za ciągłość realizacji zamówień klientów.

Uczestnicy programu wezmą udział w szkoleniach teoretycznych i zajęciach praktycznych dotyczących wybranych przez siebie obszarów, a także zyskają cenne w pracy umiejętności takie jak: zarządzanie projektami, planowanie, znajomość języka angielskiego, umiejętności komunikacji zespołowej czy rozwijanie zdolności analitycznych. Dodatkowe wsparcie mentoringowe zapewnią menadżerowie projektu oraz specjaliści HR, którzy pomogą stażystom w zaplanowaniu dalszych kroków rozwoju zawodowego.

Podobnie jak w poprzednich latach, do udziału w rekrutacji Amazon zachęca zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

To indywidualne predyspozycje wpływają w głównej mierze na przyswajanie wiedzy, a doświadczenie pokazuje, że to właśnie różnorodne zespoły wykazują się największą kreatywnością i zaangażowaniem w środowisku pracy. Do udziału w naszym stażu zachęcamy także panie, które udowadniają, że świat technologii nie ma płci.
komentuje Piotr Regulski, menadżer programu stażowego Amazon.

Dołącz do Amazon na stałe

Najlepsi absolwenci zyskają możliwość stałego zatrudnienia na stanowisku technika RME w dziale utrzymania ruchu. Osoby, które po zakończonym programie zdecydują się związać swą przyszłość zawodową z Amazon otrzymają szeroki pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bezpłatny dojazd do pracy na wybranych trasach czy pełnowartościowe ciepłe posiłki za 1zł. Poza benefitami, firma zapewnia pracownikom szeroki zakres szkoleń podnoszących ich kompetencje. W ramach programu „Career Choice” pracodawca pokrywa aż 95% kosztów wybranych przez pracowników kursów czy studiów.

program_stażowy_2.png

Rekrutacja już niebawem!

W tym roku program stażowy odbędzie się we wszystkich centrach logistycznych Amazon w Bielanach Wrocławskich, Sadach k. Poznania, Gliwicach, Sosnowcu, Katowicach i Szczecinie. Rekrutacja rusza już 2 kwietnia i potrwa do wyczerpania miejsc. Zakwalifikowani kandydaci swoją przygodę w Amazon rozpoczną już we wrześniu.

program_stażowy_3.png

Aby aplikować, należy wybrać ofertę ze strony i kliknąć „złóż podanie teraz”. Strona przekieruje do formularza, który należy wypełnić, załączając swoje CV.