Skorzystaj z okazji i weź udział w wycieczce z przewodnikiem po centrum logistycznym Amazon! Poznaj ludzi, którzy realizują zamówienia i najnowocześniejsze technologie wykorzystywane na co dzień w Amazon.

W październiku ruszyła kolejna tura wycieczek z przewodnikiem organizowanych przez Amazon. Są one interesującą propozycją dla osób, które ciekawi, jak wygląda praca w naszych centrach logistycznych. Pod okiem wykwalifikowanych przewodników dowiesz się, co dzieje się po kliknięciu ,,kup” na stronie Amazon.

Wstrzymaliśmy osobiste wycieczki, kiedy wybuchła pandemia, więc naprawdę nie mogę się doczekać, aby z powrotem powitać gości w naszych centrach. Widok ich zadowolonych twarzy podczas zwiedzania i doświadczania tej wyjątkowej przygody, to dla nas zawsze duża satysfakcja
mówi Małgosia Grabowska
przewodniczka z centrum Amazon w Sosnowcu.

Otwarcie drzwi do centrów logistycznych Amazon stwarza okazję do edukowania ludzi w temacie naszej pracy. Mój zespół i ja jesteśmy dumni z zadań, które wykonujemy na co dzień, chcemy dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi gośćmi – dodaje.

Podczas wycieczki poznasz naszych pracowników oraz specyfikę pracy na poszczególnych działach, między innymi podczas kompletowania, pakowania i etykietowania przesyłek.

Centra realizacji zamówień Amazon znane są również z rozwiązań technologicznych, które ułatwiają życie pracowników i czuwają nad ich bezpieczeństwem – w ciągu ostatnich 3 lat Amazon zainwestował ponad 400 mln euro w tego typu rozwiązania. Wycieczka do naszego centrum to niepowtarzalna okazja ku temu, by zobaczyć te technologie w działaniu na żywo. Wyobraź sobie: najnowocześniejsze maszyny pomagające podnosić ciężkie paczki, przenośniki taśmowe przenoszące przedmioty na duże odległości, a do tego wszystkiego wspaniali ludzie, którzy wspólnie pracują nad koordynacją tych działań. Podczas godzinnej wycieczki zobaczysz każdą część tego procesu.

FC Tours

Jestem przewodnikiem po centrum logistycznym w Kołbaskowie. Cieszę się, że mogę osobiście przybliżyć wszystkim zainteresowanym warunki pracy w Amazon. To bardzo ciekawe doświadczenie. Serdecznie zapraszam, by przekonać się na własne oczy, jak wygląda praca u nas
mówi Oktawia Majkowska
przewodniczka w centrum Amazon w Kołbaskowie

Zadbaliśmy o prawdziwie wysoką jakość naszych wycieczek dlatego gwarantujemy wspaniałą atmosferę i niezapomniane wrażenia. Obecnie osoby zainteresowane tym, jak wygląda centrum logistyczne Amazon od środka, mogą zapisywać się na wycieczki odbywające się w centrach w Sosnowcu i Kołbaskowie k. Szczecina.

Szczegółowy harmonogram oraz zapisy dostępne są na stronie www.amazontours.com/pl – serdecznie zapraszamy