Posłuchajcie, jak spełniali swoje muzyczne marzenia, biorąc udział w projekcie „Amazon – Zespół z Pasją” !

Julia Kopczyk-Balde i Tomasz Połącarz to pracownicy centrów logistycznych Amazon i pełnoetatowi rodzice. Ich dzień, od wielu lat, wyznaczają rodzinne i zawodowe obowiązki, ale w tym wszystkim znajdują jeszcze czas na muzyczne pasje, nie tylko śpiewając kołysanki do snu swoim dzieciom. Utalentowani pracownicy Amazon mogli rozwijać wokalne talenty pod okiem muzycznych ekspertów. W ramach firmowego projektu „Zespół z Pasją” wzięli udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych, nagrali teledysk do przeboju „Nasz czas”, napisanego specjalnie dla pracowników Amazon, a niebawem ukaże się ich wspólna płyta, którą nagrywają z pozostałymi finalistami Amazon Passion Band.

APB_Julia Kopczyk-Balde_334.jpg

Na pracę w Amazon zdecydowała się zachęcona dobrymi zarobkami i dodatkowymi profitami – obiady za 1 zł, darmowe dojazdy do i z pracy na wybranych trasach, dostęp do prywatnej opieki medycznej. Co jeszcze ją zachęciło?

Pracę w Amazon rozpoczęłam ze względu na wysokie wynagrodzenie i jasne perspektywy dalszej kariery oraz kwestie bezpieczeństwa, które w Amazon są niezwykle ważne.

wymienia Julia i dodaje:

Najbardziej lubię jednak ludzi, z którymi pracuję i możliwość pracy na zmianie rodzicielskiej, czyli od poniedziałku do piątku i tylko 6,5h dziennie. Dzięki temu mam więcej czasu dla swojej rodziny, a lubimy go spędzać aktywnie – plac zabaw, rowery czy jazda na elektrycznych hulajnogach, którą wszyscy bardzo lubimy.

Kiedyś muzyka stanowiła większość jej życia. Dziś, po latach, Julia Kopczyk-Balde wraca z miłością i lekkim stresem do pasji śpiewania. Do 18. roku życia śpiewała „profesjonalnie”, przez 11 lat miała podpisany kontrakt z TVP1! Występowała w takich programach telewizyjnych, jak: „Od przedszkola do Opola” czy „Szansa na Sukces”, zdobywając nagrody na międzynarodowych festiwalach. Eksperci twierdzą, że ogień w jej głosie pozostał!

Jej rock’owy wokal z pewnością doskonale brzmi w melancholijnych, wieczornych kołysankach... Jeżeli równie pięknie nuci sobie podczas pracy, to chciałbym codziennie odwiedzać centrum logistyczne Amazon w Sadach koło Poznania, w którym na co dzień pracuje.
zachwyca się głosem Julii Grzegorz Hyży, mentor finalistów „Amazon – Zespół z Pasją”.

Przed wejściem do studia nagraniowego Julce kibicowały dzieci. – Julia to gwiazda! Ale jest też mamą, a dzieci są z niej bardzo dumne. Syn opowiadał, że mama się denerwuje, ale kiedyś śpiewała... – mówi Gromee, który bardzo się cieszy, że Julia wróciła do swoich pasji. Jej talentem zachwyciła się rownież Monika Wydrzyńska, wokalny coach finalistów Amazon Passion Band: – Julia to dziewczyna o wielkim głosie i bardzo, bardzo ciekawej barwie!

W muzycznej przygodzie towarzyszył Julce – poza pięcioma innymi finalistami – Tomasz Połącarz z centrum logistycznego Amazon w Bielanach Wrocławskich. Zobaczcie, jak znalazł się w finale projektu „Amazon – Zespół z Pasją”:

Tomek ma wykształcenie muzyczne, chociaż nie pracuje w zawodzie. Poza śpiewaniem, gra na kilka instrumentach. Miłośnik twórczości Zbigniewa Wodeckiego, z soulowym zacięciem w głosie, na co dzień zajmuje się koordynacją procesów zakupowych czy organizacją przetargów w centrum dystrybucyjnym Amazon.

APB_Tomasz Połącarz_13.jpg

Wchodząc na scenę w ułamku sekundy zamienia się w artystę-profesjonalistę!

Tomasz dołączył do Amazon w 2014 roku. Choć szukał pracy tylko na kilka miesięcy, został na lata, obchodząc niedawno 8 rocznicę. W Amazon najbardziej lubi współpracowników. Jest mężem Sabiny i tatą dwójki dzieci, co uważa za swoje najważniejsze zadanie. Od kilku lat trenuje amatorsko boks.

Podczas warsztatów wokalnych Tomasz miał wyjątkowo trudne zadanie, bo postanowił zmierzyć się z legendą, wybierając utwór Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Bardzo trudny, wymagający, emocjonalny, ale poradził sobie świetnie! Podobnie było z wykonaniem kawałka „Nasz czas”, który specjalnie dla finalistów „Amazon – Zespół z Pasją” napisał Gromee.

APB_Gromee_13.jpg

Piękny utwór, fantastyczne wykonanie, ogromna pasja i przygotowanie. Cieszę się, że tacy ludzie tutaj z nami są. Cudowna współpraca.

mówi Gromee o Tomaszu Pałącarzu oraz autorskim utworze.

Przed finalisatmi „Amazon – Zespół z Pasją” stoi jeszcze największe muzyczne wyzwanie - wydanie własnej płyty i być może, za co trzymamy kciuki, wielka wokalna kariera!

Więcej na temat bohaterów muzycznego projektu Amazon można przeczytać na naszym blogu:

* Projekt realizowany był w ramach płatnej współpracy z ekspertami muzycznymi oraz influencerami, tj. Grzegorz Hyży, Gromee, Monika Wydrzyńska, Piotr Walicki.