Nasze miejsce pracy

Wycieczki po centrum logistycznym Amazon

Ciekawi cię, co się dzieje po kliknięciu „kup” na Amazon?
Dowiedz się więcej podczas wirtualnego zwiedzania jednego z centrów logistycznych Amazon, w którym pracownicy zbierają, pakują i wysyłają zamówienia klientów na całym świecie.
Amazon_Sosnowiec image
GermanyAmazonStock woman in warehouse scanning product
Jeśli kiedykolwiek chciałeś zobaczyć wnętrze jednego z ogromnych centrów realizacji zamówień Amazon, oto Twoja szansa. Program FC Tours oferuje wirtualne wycieczki po centrach na całym świecie, dzięki czemu odwiedzający mogą zobaczyć, jak wygląda praca wewnątrz naszych obiektów. Zwiedzający mogą również zapoznać się ze wspaniałą technologią i ludźmi w naszym centrum Amazon.

Dzięki naszym przewodnikom wycieczek staramy się stworzyć interesujące doświadczenie, które także będzie miało edukacyjny charakter. Więc jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak produkt z koszyka online dostaje się do Ciebie, teraz możesz zobaczyć to na własne oczy.
The view inside an Amazon fulfillment center. Boxes of product are show on conveyor belts.
Wiele centrów logistycznych zajmuje powierzchnię 28 boisk piłkarskich i może pomieścić dziesiątki milionów przedmiotów każdego dnia. Tak, dziesiątki milionów! Nasi pracownicy odbierają, pakują i wysyłają zamówienia klientów Amazon w ponad 175 takich budynkach na całym świecie!

Aby zapisać się na wirtualną wycieczkę, odwiedź stronę.

Jeśli reprezentujsz media i chcesz odwiedzić jedno z naszych centrów logistycznych, skontaktuj się z prasa@amazon.com, a my postaramy się zorganizować wizytę.